Jūs tikko iegādājāties jaunu datoru vai esat formatējuši veco? Apskatiet kopā ar mums labāko lietojumprogrammu izvēli, kas palīdzēs jums sākt pienācīgi rūpēties par savu ierīci! Šeit ir saraksts ar labākajām bezmaksas lietojumprogrammām, kas rūpējas par to, lai jūsu datoru kalpotu ilgi un aiztaupītu jums nepatīkamus brīžus tuvākā vai tālākā nākotnē.

Datora aizsardzība un tīrīšana

Lai cīnītos pret vīrusiem, trojaniem un citām jaukām lietām, ko varat atrast tiešsaistē, jūs varat sākt lietot Avast bezmaksas antivīrusu. Šis bezmaksas antivīruss atklāj vīrusu draudus un aizsargā vietējo tīklu, skenējot jūsu lejupielādes, lai noteiktu drošības noplūdes. Avast bezmaksas antivīruss arī ļauj jums atbrīvoties no joslām, kas tiek instalētas jūsu tīmekļa pārlūkprogrammās, kad pievienojat jaunas programmas datoram.

Ja vēlaties iet tālāk, jūs varat papapildināt Avast ar IObit Malware Fighter. Tas ir rīks, kas ļauj jums skenēt datoru, lai meklētu un izdzēstu visus reklāmvīrusus, trojanus, spiegošanas vīrusus, paroļu zagļus un pat šantāžas vīrusus. Tas arī nodrošina pilnu lejupielādēto failu analīzi reāllaikā, kā arī to ierīču saturu, kuras datorā pievienojat USB pievienošanas laikā. Turklāt programma nodrošina aizsardzību pret neatļautu piekļuvi jūsu tīmekļa kamerai, liekot jums būt drošam, ka neviens nevar jūs caur to izspiegot, līdz ar to atkrīt vajadzība pastāvīgi aizklāt kameru ar uzlīmēm.

Vai meklējat veidu, kā atbrīvoties no dažām lietojumprogrammām, kuras vairs neizmantojat? No tā paša uzņēmuma, kas izveidoja Malware Fighter IObit Uninstaller nodarbojas ar jebkuru programmu atinstalēšanu, vienlaikus izdzēšot visus atlikušos failus, kas varētu palikt jūsu datorā un aizņemtu nevajadzīgu vietu jūsu diskā. Programma parādās kā pilnīgs lietojumprogrammu pārvaldnieks, un to var izmantot, lai pilnīgi atbrīvotos no adware aplikācijām, kuras atteiksies atinstalēties, izmantojot Windows vietējo atinstalēšanas moduli.

PC Decrapifier ir programmatūra, kuru būtu vēlams lietot pirmajās datora lietošanas stundās. Šī programmatūra var izdzēst un atinstalēt iepriekš instalētu programmas, kuras neizmantojat, un kas var palēlināt datora darbību.

ADWCleaner var izmantot kā Avast papildinājumu, lai analizētu sava datora saturu. Šis rīks skenē datoru, lai noteiktu un izdzēstu adwares, nevēlamās programmas, rīkjoslas un paroļu nolasītājus, kas diskrēti mainītu jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas mājas lapu jums to pat nepamanot.

Vienlaikus jūs varat laiku pa laikam pāriet uz datora analīzi, izmantojot Malwarebyte Anti-Malware, rīku, lai izsekotu ļaunprātīgām programmām un izdzēstu gan tārpus, gan trojiešus, gan citas ļaunprogrammatūras.

Datora vispārējo apkopi varat veikt ar CCleaner. Šis tīrīšanas un optimizācijas rīks izdzēš nevajadzīgus failus, kas aizņem vietu jūsu diskā, piemēram, datus no vietnēm un pagaidu failiem, kā arī novērš reģistrācijas kļūdas no Windows sistēmas. Var būt arī lietderīgi deaktivizēt lietojumprogrammas, kuras automātiski tiek palaistas ieslēgšanas laikā, kas padara jūsu datoru daudz lēnāku.

Driver Booster būs vērtīga palīdzība tiem cilvēkiem, kuri vēlas pastāvīgi atjaunināt visas sava datora programmu sastāvdaļas. Šis rīks attiecas uz datora skenēšanu un automātisku komponentu atrašanu, kurus ir nepieciešams atjaunināt. Ja tas kaut ko tādu atrod, programmatūra to lejupielādē un automātiski instalē.

Un kā ar jums? Vai jums ir kāda cita programmatūra, kuru izmantojat, lai uzturētu savu datoru pastāvīgā kārtībā? Vai jums ir kādi padomi par to, kā ilgstoši saglabāt savu datoru labā stāvoklī? Mēs būtu tikai priecīgi par to uzzināt un vēlētos to izlasīt komentāru sadaļā zemāk!