Jūs diezgan daudz laika pavadāt tiešsaistē, bet neesat pārliecināts, kuru no visiem pieejamajiem interneta pārlūkiem jums būtu visieteicamāk lietot? Šajā rakstā mēs pastāstīsim par vislabākajiem šobrīd pieejamajiem tīmekļa pārlūkošanas risinājumiem.

Kaut arī Windows sākotnēji piedāvā izmantot Internet Explorer (šodien pazīstams kā Edge), nevilcinieties no tā atbrīvoties pēc iespējas ātrāk un sāciet izmantot pārlūkus ar labāku veiktspēju, kā piemēram, Mozilla Firefox vai Google Chrome.

Ja esat MacOS lietotājs, iespējams, jūs izmantojat Safari, kas ir lielisks risinājums, jo īpaši, ja tas ir savienots ar iCloud kontu, jo tas var viegli sinhronizēt visus datus starp jūsu Apple ierīcēm. Lai gan tā ergonomika dažkārt var nebūt visiem piemērota. Jebkurā gadījumā neuztraucieties, visas šajā rakstā piedāvātās internera pārlūkošanas programmas ir pieejama gan Windows, gan Mac datoriem!

Firefox ir bezmaksas interneta pārlūks, kuru izstrādājis Mozilla. Izmantojot regulārus atjauninājumus, tajā ir iespējas izvēlēties kā jūsu pārlūkošanas datus apkopo vietnes, kuras apmeklējat. Viena no tā iezīmēm, kas tika kopīgota ar konkurentu Google Chrome, kas liek tiem izcelties, ir lielā spraudņu izvēles iespēja, kas var uzlabot jūsu tīmekļa pārlūkošanas pieredzi.

Chrome ir Google izstrādātais tīmekļa pārlūks. Viena no tā galvenajām priekšrocībām ir saistīta ar dažādiem uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem. Jūs varat ielogoties, izmantojot savu Gmail kontu, un sinhronizēt sesiju starp dažādām ierīcēm, izmantojot Chrome viedtālrunī vai planšetdatorā, un atrast atvērtās cilnes un grāmatzīmes visās savās ierīcēs.

Attiecībā uz Opera, ko izstrādājis tāda paša nosaukuma Norvēģijas uzņēmums, tā ir arī cita interneta pārlūkošanas programmatūra, kas balstīta uz Chrome. Tāpat kā tā konkurenti, jūs varat sinhronizēt pārlūkošanas datus starp dažādām ierīcēm, kurās to izmantosiet, ienākot savā kontā. Turklāt Opera piedāvā Turbo režīmu, kas padara tīmekļa pārlūkošanu ātrāku pat vecākos datoros, samazinot interneta lapu lielumu.

Izstrādājuši bijušie Opera Software dalībnieki Vivaldi ir novatoriska tīmekļa pārlūkprogramma, kuras mērķis ir būt tuvu saviem lietotājiem, ļaujot viņiem bez maksas pielāgot saskarni, vienlaikus domājot par intensīviem un eksperimentēt gribošiem lietotājiem. Vivaldi piedāvā plašu brīvību saviem lietotājiem un pielāgojas viņu vajadzībām- cilnes vadība var būt pilnībā pielāgota no A līdz Z, lietotājs var izlemt par krāsu paleti no visām izvēlnēm, izvēlēties iepriekš noteiktu tēmu vai izveidot peles kustības vai saīsnes, kuras ievadīt ar tastatūru. Vivaldi piedāvā arī nelielu piezīmju rīku, ko varat izmantot, pārlūkojot tīmekļa vietni, kas pat ļauj iekļaut ekrānuzņēmumus.

Visbeidzot, tiem, kas meklē pārlūkprogrammatūru, kas ir tikpat efektīva kā Google Chrome, bet piedāvā nopietnākas drošības funkcijas, UR Browser varētu būt atbilde jūsu vajadzībām. To ir izstrādājusi jauna franču kompānija AdaptiveBee. UR Browser ir balstīts uz Chrome un apvieno vairākas iespējas, kas attiecas uz jūsu privāto datu ievērošanu. Pirmo reizi lietojot šo programmu, tā piedāvā veikt izvēli no meklētājprogrammu saraksta, klasificējot tos ar atzīmi atbilstoši rezultātu kvalitātei un privāto datu respektēšanai. Interneta pārlūkprogramma arī piedāvā automātisku HTTPS novirzīšanu, lai nodrošinātu navigāciju un tā automātiski bloķē ļaunprātīgas tīmekļa vietnes.

Un kā ar jums? Vai izmantojat kādu citu, šeit nepieminētu tīmekļa pārlūkošanas programmatūru? Mēs vienmēr meklējam labākos variantus, tāpēc, ja jums ir kādas zināšanas par slēptu dārgakmeni, mēs noteikti gribam dzirdēt par to! Un, ja jums patīk šis raksts un vienkārši vēlaties mūs par to informēt, mēs būsim tikai priecīgi par to izlasīt komentāru sadaļā!