Meklējot atbildi uz šāda veida jautājumu, pilnīgi iespējams, pirmais, kas nāks prātā būs priekšapmaksas SIM kartiņas izvēle ar numuru, kuru ir iespējams lietot, veicot priekšapmaksu pēc operatora noteiktām summām. Taču vai tas patiesi ir tik izdevīgi kā tas varētu šķist? Ja priekšapmaksas tarifu plāni pavisam noteikti nav kaut kas tāds, ko jūs vēlētos izmantot katru dienu, raizējoties par to, kad jums izbeigsies tarifa kredīts un stress pārņems situācijās, kad jūsu kredīts ir beidzies un jūs nevariet veikt ne zvanus, ne īsziņas, tad pavisam noteikti pievērsiet uzmanību šajā rakstā minētajiem XX veidiem un padomiem, kā ietaupīt naudu ar mobilā telefona tarifu plānu:

1. Zvaniet bez maksas!

Tā vietā, lai tērētu jūsu tarifu plāna dārgās zvanu minūtes, izmantojiet interneta piedāvātās iespējas, veicot Whatsapp, Messenger, Viber, Telegram, Skype Mobile vai citu aplikāciju piedāvātās zvanīšanas iespējas ik reizi, kad jums ir tāda iespēja. Protams, lai sazvanītu kādu būs nepieciešams, lai kāda no šīm aplikācijām ir arī recepientam, taču naudas ekonomija ir jūtama un reālas zvanu minūtes no tarifu plāna saglabājas daudz ilgākam laikam (halpa pikavippi).

2. Sekojiet līdzi tam, cik daudz laika jūs pavadiet zvanot

Ja jūsu tarifu plāns nepiedāvā neierobežotu skaitu zvanu minūšu, tad pavisam noteikti pievērsiet uzmanību tam, cik daudz laika jūs pavadot runājot pa telefonu. Tā vietā lai zvanītu, izmantojiet SMS, kā arī zvanu laikā esiet konkrēti un tieši, cenšoties pavadīt mazāk laika nevajadzīgi tērzējot.

3. Izmantojiet tādu pašu tarifu plānu, kādu izmanto jūsu draugi un ģimene

Gudrākais veids, kā ietaupīt ar tarifu plāna rēķiniem ir izvēlēties operatoru un tādu tarifu plānu, kuru jau izmanto jūsu ģimenes locekļi un lielākā daļa draugu. Operatori ir īpaši draudzīgi pret tiem klientiem, kuri izmanto vienādus tarifu plānus, nereti dāvājot “savējiem” neierobežotu SMS un zvanu minūšu skaitu, kamēr zvani uz citiem operatoriem notiek par atsevišķu samaksu.

4. Izvairieties no paaugstinātās maksas zvaniem!

Zvanot dažādām iestādēm, pārliecinieties par to, lai par jūsu zvanu jums mēneša beigās nenāktos maksāt dubultā, ja zvanu līnija, kuru izmanto un piedāvā konkrētā iestāde, ir tikai un vienīgi par paaugstinātu maksu.

5. Mēģiniet apkopot visus pakalpojumus vienā komplektā!

Jūs būsiet pārsteigti, par cik lieliskām cenām ir iespējams atrast dažāda veida komplektus, ja pie viena un tā paša operatora izmantosiet mobilos pakalpojumus, mobilo un mājas internetu, mājas televīziju un citus. Parasti šādi komplekti tiek piedāvāti par īpašām cenām, kas beigu beigās pavisam noteikti rezultējas naudas ietaupījumos (rahaa helposti ilman luottotietoja 2018).

6. Vienmēr apdomājiet savus mobilā telefona lietošanas paradumus

Lai vai cik viegli būtu pieslēgt jebkāda veida mobilo tarifu plānu pie jebkura operatora un nemaz nedomāt par ikmēneša rēķina izmaksām, pirms to darīt iesakām ļoti cītīgi izvērtēt savus mobilā tālruņa lietošanas paradumus un izvēlēties tādu tarifu plānu, kas atbilst jūsu lietošanas paradumiem un visām jūsu vajadzībām

7. Atsakieties no dažādām ekstrām

Mūsdienu tarifu plāni mēdz būt papildināti ar dažādām nevajadzīgām ekstrām. Un tās patiesi nav nepieciešamas. Izvēlieties tarifu plānu un atsakieties no papildus ekstrām kā apdrošināšana, pilna spektra garantija, datu plāni, balss pasts, dažādas lejupielādes utt., ja par tām tiek piešķirta papildus samaksa. Maksājiet un izvēlieties tikai to, ko jūs patiesi lietojat!