Dziedāšana ir diezgan grūta. Bet, tāpat kā jebkurai citai prasmei, sniegumu var uzlabot treniņš – neatkarīgi no tā, vai esat profesionāli apmācīts vokālists vai vienkārši vēlaties sagatavoties nākamajam karaoke bāra apmeklējumam. Bez tam, ja jūs neplānojat izveidot karjeru, kas būtu saistīta ar dziedāšanu, vokālie pedadogi ir pārāk dārgs ieguldījums. Mūsdienās ir pieejamas vairākas lietotnes, kuras var palīdzēt šajā sakarā, piedāvājot personalizētus ikdienas uzdevumus, lai uzlabotu gan jūsu balsi, gan jūsu spēju atpazīt notis.

SingTrue

SingTrue ir lieliska aplikācija, ja vēlaties iemācīties labāk sadzirdēt mūziku. Šī lietotne māca, kā atšķirt notis un to, kā noteikt  vai tās ir palielinājušās vai samazinājušās. Papildus tam šī lietotne arī māca jums solfedžo, kas vienmēr ir svarīga mūzikas daļa, jo tā ir nozīmīga prasme kā iemācīties lasīt un atpazīt intervālus. Singtrue aplikācija ļauj piedalīties viktorīnas tipa spēlēs, kas palīdz jums atšķirt toņus un to pārvietošanās veidu, kā arī intervālus starp divām notīm. Kopumā tā ir laba lietotne, kuru vērts izmantot, ja vēlaties ne tikai labi dziedāt, bet arī izprast mūzikas likumus.

Tone

Tone ir ļoti vienkārša aplikācija. Ielādējiet to un pieskarieties atskaņošanas ikonai. Pagrieziet savu skaņu (vai, kā lietotne iesaka, nospiediet to) un pieskarieties atzīmei, lai sāktu darbu. Lai sāktu, Tone atskaņo noti. Jums ir jāmēģina uzminēt nots nosaukumu, izmantojot nemainīgu variantu sarakstu. Tone atskaņo vairāk notis. Un jūs turpinat censties tās atminēt. Jūs iegūstat punktus katru reizi, kad jūs pareizi uzminat atskaņoto noti. Ja jūs kļūdaties 3 reizes, spēle ir beigusies, un atkal nonākat pie galvenās izvēlnes. Ja vēlaties palielīties par augstu rezultātu, jums ir iespēja vienkāršā veidā publicēt savu progresu Instagram, FB vai Twitter tīklos.

Vox Tools

Vox Tools ir laba bezmaksas lietotne, ja vēlaties koncentrēties uz pāris labām iesildīšanās iespējām savas balss uzlabošanai. Tā piedāvā dažādus iesildīšanās vingrinājumus, piemēram, lūpu trenēšanu un mēles trilli. Tajā ir arī bezmaksas apmācība, kur tiek atskaņotas klavieres, un jūs varat sekot līdzi akordiem ar roku kustībām. Lietotnē ir arī klavieres, lai jūs varētu spēlēt savas notis un akordus, lai palīdzētu sagatavot balsi, nevis izmantot jau iepriekš ierakstītus iesildīšanās vingrinājumus. Kopumā šī ir laba iesācēju programma, kas palīdzēs jums sākt ar pamatiem un nošu apgūšanu.

Sing Sharp

Šī lietotne piedāvā daudz labu iesildīšanās vingrinājumu, lai palīdzētu kontrolēt balsi un sagatavot to dziedāšanai. Aplikācija arī ļauj dziedāt līdzi dziesmām, lai praktizētu un uzlabotu savu balsi. Sing Sharp ir laba bezmaksas lietotne pateicoties tās iesildīšanās vingrinājumiem un iespējai dziedāt līdzi dziesmām, negatīvais aspekts vien ir tas, ka par to ir jāmaksā, lai atbrīvotos no reklāmām un tāpat arī papildus samaksa, lai atbloķētu daudzas funkcijas. Tomēr šī lietotne ir noderīga, lai iesildītu un atbrīvotu savu balsi.

Vanido

Lietotne ir veidota, pamatojoties uz reālā laika toņa noteikšanu jeb nosakot, uz kādas nots jūs dziedat un vizuāli rādot rezultātus dziedāšanas laikā. Katru dienu lietotne sniegs jums trīs izmēģinājumu vingrinājumus, kurus var sadalīt četrās kategorijās- veiklība, pamati, krūšu balss un galvas balss. Vanido cenšas padarīt jūsu ikdienas dziedāšanas treniņus azartiskākus, novērtējot jūsu sniegumu trīs zvaigžņu skalā, kā arī piešķirot pieredzes punktus un līmeņa paaugstināšanu, kaut gan šobrīd tai nav sociālo funkciju, lai varētu salīdzināt rezultātus ar draugiem.