Produktivitātes aplikācijas

Ambiciozi cilvēki vienmēr saskaras ar ”pārāk maz laika” problēmu. Vienmēr pastāv nelieli uzdevumi, kas jāizpilda, bet tajā pašā laikā traucē izdarīt citas lietas līdz galam. Dažreiz mūsdienu tehnoloģijas var būt uzmanības novēršanas un apgrūtinājumu avots, bet to var mainīt ieviešot savā dzīvē produktivitātes aplikācijas. Tās palīdzēs jums uzlabot darba efektivitāti un samazinās stresa līmeni, kāds var valdīt, ja nepieciešamie uzdevumi sāk kļūt pārāk haotiski.
Šeit ir aprakstītas produktivitātes lietotnes, kas ir izstrādātas, lai palīdzētu ātrāk izpildīt uzdevumus un ietaupītu laiku.

Evernote

Visas jūsu klientu sapulču piezīmes, atgādinājumi un darbības vienumu uzskaite ir grūts darbs, it īpaši, ja jūs visu dienu strādājat vairākās dažādās vietās un kontekstos. Evernote programma kalpo kā jūsu otra smadzeņu puse, saglabājot jūsu piezīmes vienā mākoņdatnes lokācijā, lai jūs neko neaizmirstat un viegli piekļūtu visiem saviem plānotajiem uzdevumiem. Lietotne ļauj lietotājiem izveidot piezīmes, kuras var būt kā teksta fragments, mājaslapas izraksts, fotogrāfija, balss atgādinājums vai ar virtuālo tinti rakstīta piezīme. Piezīmēs var ietvert arī failu pielikumus. Piezīmes var sakārtot piezīmju grāmatiņā, atzīmēt, komentēt, rediģēt, pārmeklēt un eksportēt.

Momentum

Lai gan sākotnēji aplikācijas vienkāršība var atstāt negatīvu iespaidu, tai ir vērts pievērst uzmanību. Tieši vienkāršums ir tas, kas padara to efektīvu. Vēlaties mainīt savu dzīvi un izturēties atbildīgi pret jauniem paradumiem reālā veidā? Samaziniet procesus, nevis pievienojiet tos.

Momentum ir vienkāršs paradumu izsekotājs, kas ļauj pārbaudīt jūsu nospraustos ieradumu mērķus. Jūs varat iestatīt atgādinājumus, virtuālus žetonus, kas parāda atlikušo paradumu skaitu, kas vēl jāaizpilda konkrētā dienā, kā arī izveidot savu plānojumu, iestatot nedēļas vai noteiktu dienu mērķus.

Tas ir balstīts uz Džerija Seinfīlda “nepārtrauc ķēdi” produktivitātes likumu – tas nozīmē, ka ar katru nākošo dienu, kad jūs veicat jauno paradumu, iespējamība, ka atmetīsiet ieradumu samazinās. Vienkārši, bet ļoti efektīvi.

Unroll.Me

Varbūt tā ir skaņa jūsu viedtālrunī, kad pienāk jauns e-pasts. Vai varbūt tas ir mazais numurs sarkanajā lokā, kas atrodas jūsu pasta lietotnes augšpusē, un ziņo par to, cik daudz nelasītu e-pasta ziņojumu jums stāv priekšā? Šādi aspekti var novērst mūsu uzmanību no tā, ko mēs darām, un tad mēs ātri paskatāmies uz e-pastu.

Tās var likties vien kā tikai pāris sekundes uzmanības novēršanai, taču tas var likt zaudēt koncentrēšanos uz svarīgiem uzdevumiem pilnībā. Šādā gadījumā Unroll.Me var līdzēt. Aplikācija iziet caur jūsu iesūtnei, salīdzina jūsu abonēšanas e-pasta ziņojumus, palīdz jums atteikties no e-pasta ziņojumiem, kas jums vairs nav vajadzīgi, un pēc tam apkopo e-pasta ziņojumus, kas jums patīk vienā vienkāršā ikdienas apkopojuma e-pastā.

1Focus

Šī lietotne ļauj jums izvairīties no tādiem uzmanības novērsējiem, kā sociālo tīklu pārlūkošanas. Jūs uzstādat iestatījumus, lai bloķētu aplikācijas un mājaslapas, un laika posmu, kurā jūs vēlaties šīs vietnes bloķēt, lai jūs varētu maksimāli izmantot laiku un saglabāt produktivitāti. Ja jūs vēlaties sākt izmantot 30 minūšu ilgu augstas produktivitātes laiku bibliotēkā nekā vairāku stundu laika, izdarot pavisam nedaudz, ir vērts apsvērt šādu papildus sevis kontroli.

Todoist

Todoist ļauj jums sekot līdzi visam vienā vietai, lai jūs varētu visu izdarīt un noņemt stresu no saviem pleciem. Jūs varat necensties atcerēties visus uzdevumus savā galvā un piekļūt uzdevumu sarakstam jebkurā laikā, jebkurā vietā, jebkurā ierīcē, pat bezsaistē. Aplikācija atceras termiņus un izveido ieradumus ar termiņiem un periodiskiem datumiem, piemēram, “katru sestdienu nepieciešams…”. Viegli organizējiet un piešķiriet prioritāti saviem uzdevumiem un projektiem, lai jūs vienmēr precīzi zinātu, kuru uzdevumu veikt nākošo.

Labākās bezmaksas aplikācijas miega uzlabošanai

Mēs esam izvēlējušies aprakstīt vislabākās Android un iOS lietotnes, kuras ir piemērotas cilvēkiem ar miega traucējumiem.

Saskaņā ar vairākiem pētījumiem, 28% Eiropas iedzīvotājiem naktī ir grūtības aizmigt. Tas atstāj iespaidu uz nākošās dienas rezultātiem, ņemot vērā zemāku fokusa līmeni un lielāku risku nokļūt nelaimes gadījumos. Ilgtermiņā hronisks nogurums padara organismu vājāku un var nopietni ietekmēt veselību. Lai palīdzētu jums pārstrukturēt savas naktis un baudīt labu miegu, mēs esam izvēlējušies apskatīt labākās bezmaksas lietojumprogrammas, lai jūs gulētu labāk naktī un pamošanās laikā justos labāk atpūties.

Miega kvalitātes analīze un uzlabošana

Lai uzlabotu miega kvalitāti, ir svarīgi saprast, kāds ir sekmīgas atpūtas mehānisms un atklāt iespējamās problēmas. Sleep Better Runstatic sniedz saviem lietotājiem instrumentus, kas paredzēti, lai analizētu miega kvalitāti. Tiek uzskatīts, ka ritma, laika un miega cikla reģistrācija par katru nakti veic pienācīgu analīzi. Dati var tikt salīdzināti no vienas dienas uz otru ar iespēju koncentrēties uz dažiem konkrētiem punktiem, piemēram, dziļā miega posmiem, miega pārtraukumu skaitu naktī, un miega kopējo daudzumu nakts laikā.

Līdzīgi SleepBot analizē miega kvalitāti, ņemot vērā nakts laikā veiktās skaņas. Audio ieraksti ļauj viegli izveidot statistiku un grafikus, kas parāda miega ciklu tendences, miega laiku un tā tālāk. Izmantojot iegūtos rezultātus, ir iespējams aprēķināt miega deficītu un saņemt padomus, kā uzlabot nakts atpūtu. Sleepbot piedāvā arī piezīmju funkciju, kas ļauj jums komentēt katru grafiku.

Pateicoties viedajiem modinātajiem, pamostieties pilnībā atpūties

Pareiza miega priekšrocību palielināšana ietver arī attiecīgu pamošanās laiku. Uzsākt dienu ar noguruma sajūtu nav jūsu pienākums, ja zināt pareizo brīdi, kad atvērt acis.

Sleep as Android seko un nopietni analizē miega fāzes, lai aktivizētu rīta modinātāju piemērotākajā brīdī. Mērķis ir pamodināt tajā brīdī, kad persona ir nonākusi vieglā miega ciklā, kad ir vienkāršāk izkļūt no gultas. Lai noteiktu ideālu brīdi priekš pamošanās, programma analizē lietotāju kustību un elpošanu. Tiek izmantoti arī žiroskops un mikrofons, tādēļ viedtālrunis jānovieto gultā blakus spilvenam, lai šīs opcijas pienācīgi darbotos.

Līdzīgā veidā Sleep Cycle analizē skaņas, kas rodas guļot, lai noteiktu ideālu laiku priekš pamošanās. Pretstatā Sleep as Android, šī aplikācija neizmanto žiroskopu, tādējādi jūs varat turēt tālruni netālu uz galda.

Dodieties gulēt ātrāk

Došanās uz gultu agrā laikā ir patīkama, bet agra aizmigšana ir vēl labāka. Daudz ir tādu cilvēku, kuri nonākot gultā maina pozīcijas atkal un atkal, līdz beidzot aizmieg.

Ir pieejamas vairākas aplikācijas, lai pret to cīnītos. Piemēram, myNoise piedāvā skaņu bibliotēku ar atslābinošām skaņām, piemēram, lietu, vētru, vēju vai uguni. Pielāgojama visos aspektos, tā dod iespēju lietotājiem iestatīt šo skaņu intensitāti vai taimeri, ko izvēlēties kā arī to, pēc cik ilga laika skaņas jāpārtrauc, lai jūs nepamostos pēc tam, kad beidzot aizmigāt.

Tiem, kuri vēlas aizmigt, klausoties savus iecienītos māksliniekus, piemērots ir  Sleep Timer. Aplikācija ir saderīga ar iebūvēto multivides atskaņotāju, kā arī daudziem tiešsaistes pakalpojumiem, piemēram, Spotify vai YouTube. Jūs ieslēdzat taimeri, kuru jūs varat viegli pagarināt, vienkārši pakratot savu viedtālruni, un pēc tam, kad ir pagājis laiks, programma pakāpeniski samazina mūzikas skaļumu pirms tās pilnīgas apturēšanas.

Cerams jūs ieguvāt noderīgu informāciju par miega aplikācijām un kāda no tām būs jums lieliski piemērota!

Dziedāšanas aplikācijas

Dziedāšana ir diezgan grūta. Bet, tāpat kā jebkurai citai prasmei, sniegumu var uzlabot treniņš – neatkarīgi no tā, vai esat profesionāli apmācīts vokālists vai vienkārši vēlaties sagatavoties nākamajam karaoke bāra apmeklējumam. Bez tam, ja jūs neplānojat izveidot karjeru, kas būtu saistīta ar dziedāšanu, vokālie pedadogi ir pārāk dārgs ieguldījums. Mūsdienās ir pieejamas vairākas lietotnes, kuras var palīdzēt šajā sakarā, piedāvājot personalizētus ikdienas uzdevumus, lai uzlabotu gan jūsu balsi, gan jūsu spēju atpazīt notis.

SingTrue

SingTrue ir lieliska aplikācija, ja vēlaties iemācīties labāk sadzirdēt mūziku. Šī lietotne māca, kā atšķirt notis un to, kā noteikt  vai tās ir palielinājušās vai samazinājušās. Papildus tam šī lietotne arī māca jums solfedžo, kas vienmēr ir svarīga mūzikas daļa, jo tā ir nozīmīga prasme kā iemācīties lasīt un atpazīt intervālus. Singtrue aplikācija ļauj piedalīties viktorīnas tipa spēlēs, kas palīdz jums atšķirt toņus un to pārvietošanās veidu, kā arī intervālus starp divām notīm. Kopumā tā ir laba lietotne, kuru vērts izmantot, ja vēlaties ne tikai labi dziedāt, bet arī izprast mūzikas likumus.

Tone

Tone ir ļoti vienkārša aplikācija. Ielādējiet to un pieskarieties atskaņošanas ikonai. Pagrieziet savu skaņu (vai, kā lietotne iesaka, nospiediet to) un pieskarieties atzīmei, lai sāktu darbu. Lai sāktu, Tone atskaņo noti. Jums ir jāmēģina uzminēt nots nosaukumu, izmantojot nemainīgu variantu sarakstu. Tone atskaņo vairāk notis. Un jūs turpinat censties tās atminēt. Jūs iegūstat punktus katru reizi, kad jūs pareizi uzminat atskaņoto noti. Ja jūs kļūdaties 3 reizes, spēle ir beigusies, un atkal nonākat pie galvenās izvēlnes. Ja vēlaties palielīties par augstu rezultātu, jums ir iespēja vienkāršā veidā publicēt savu progresu Instagram, FB vai Twitter tīklos.

Vox Tools

Vox Tools ir laba bezmaksas lietotne, ja vēlaties koncentrēties uz pāris labām iesildīšanās iespējām savas balss uzlabošanai. Tā piedāvā dažādus iesildīšanās vingrinājumus, piemēram, lūpu trenēšanu un mēles trilli. Tajā ir arī bezmaksas apmācība, kur tiek atskaņotas klavieres, un jūs varat sekot līdzi akordiem ar roku kustībām. Lietotnē ir arī klavieres, lai jūs varētu spēlēt savas notis un akordus, lai palīdzētu sagatavot balsi, nevis izmantot jau iepriekš ierakstītus iesildīšanās vingrinājumus. Kopumā šī ir laba iesācēju programma, kas palīdzēs jums sākt ar pamatiem un nošu apgūšanu.

Sing Sharp

Šī lietotne piedāvā daudz labu iesildīšanās vingrinājumu, lai palīdzētu kontrolēt balsi un sagatavot to dziedāšanai. Aplikācija arī ļauj dziedāt līdzi dziesmām, lai praktizētu un uzlabotu savu balsi. Sing Sharp ir laba bezmaksas lietotne pateicoties tās iesildīšanās vingrinājumiem un iespējai dziedāt līdzi dziesmām, negatīvais aspekts vien ir tas, ka par to ir jāmaksā, lai atbrīvotos no reklāmām un tāpat arī papildus samaksa, lai atbloķētu daudzas funkcijas. Tomēr šī lietotne ir noderīga, lai iesildītu un atbrīvotu savu balsi.

Vanido

Lietotne ir veidota, pamatojoties uz reālā laika toņa noteikšanu jeb nosakot, uz kādas nots jūs dziedat un vizuāli rādot rezultātus dziedāšanas laikā. Katru dienu lietotne sniegs jums trīs izmēģinājumu vingrinājumus, kurus var sadalīt četrās kategorijās- veiklība, pamati, krūšu balss un galvas balss. Vanido cenšas padarīt jūsu ikdienas dziedāšanas treniņus azartiskākus, novērtējot jūsu sniegumu trīs zvaigžņu skalā, kā arī piešķirot pieredzes punktus un līmeņa paaugstināšanu, kaut gan šobrīd tai nav sociālo funkciju, lai varētu salīdzināt rezultātus ar draugiem.